Cenník dopravy a často kladené otázky v súvislosti s dopravou

Aké sú poplatky za doručenie

DOPRAVA ZDARMA U NÁS PLATÍ PRE VŠETKY OBJEDNÁVKY!

Aké spôsoby doručenia využívate?

Zásielky doručujeme Slovenskou poštou, vo výnimočných prípadoch kuriérskou službou DHL.

Na akú adresu je možné zásielku doručiť?

V prípade doručenia kuriérskou spoločnosťou DHL vieme zabezpečiť doručenie na Vami zadanú adresu - či je to domov, do práce, priateľke, kamarátovi. Jednoducho kdekoľvek, kde sa zdržiavate v pracovných dňoch medzi 8:00 – 17:00 hodinou. Kuriérska spoločnosť doručuje zásielky do 2 pracovných dní od odoslania.

V prípade doručenia Slovenskou poštou je zásielka doručená na adresu, ktorá je uvedená v objednávkovom formulári. V prípade neprítomnosti na uvedenej adrese je možné si zásielku vyzdvihnúť na príslušnej pošte nasledujúci deň. Slovenská pošta oficiálne doručuje zásielky 1 TRIEDY deň podania + dva pracovné dni.

Posielate tovar aj mimo Slovenska?

Áno, posielame. Toto doručenie však nie je bezplatné. Pre konkrétnu sumu doručenia do krajiny Vášho želania nám napíšte email na info@missdiamond.sk a my Vám radi odpovieme.

Chcem zmeniť adresu doručenia zásielky, čo mám robiť?

Ak si želáte zmeniť adresu doručenia, túto zmenu nám prosím čo najskôr oznámte:
telefonicky na čísle +421 903 140 954 (pondelok – piatok od 9:00 do 16:00) alebo e-mailom na info@missdiamond.sk.

Čo ak sa mi nepodarilo zásielku vyzdvihnút?

Občas sa môže stať, že Vás kuriérska spoločnosť nezastihne na dodacej adrese.

Ak je prvý pokus o doručenie neúspešný, kuriér sa opätovne pokúsi doručiť zásielku nasledujúci pracovný deň. Kuriér sa bude pokúšať o doručenie spolu 3-krát (tri po sebe nasledujúce pracovné dni). Ak nebudete zastihnutí, doručujúci kuriér je povinný Vám zanechať odkaz, či už telefonicky, alebo písomne (lístok v schránke s kontaktom na kuriérsku spoločnosť DHL).

Na základe tohto odkazu môžete kontaktovať aj priamo kuriérsku spoločnosť DHL a dohodnúť si náhradný termín na doručenie. Ak by ste mali akékoľvek problémy s prevzatím tovaru, neváhajte nás kontaktovať:
telefonicky na čísle +421 903 140 954 (pondelok – piatok od 9:00 do 16:00) alebo e-mailom na info@missdiamond.sk.

Moja zásielka bola odoslaná, no stále nedorazila

Predpokladaný čas doručenia je približne do 2 pracovných dní od expedície – teda od odovzdania zásielky kuriérskej spoločnosti. Ak Vám nebola zásielka doručená ani na tretí deň od expedovania, prosím kontaktujte nás a naše zákaznícke centrum preverí, kde sa zásielka nachádza.

Ak ste si zvolili spôsob dopravy Slovenskou poštou oficiálne trvá doručenie 1TRIEDY deň podania + 2 pracovné dni. Ak vám nebola zásielka doručená ani na 4 deň od odoslania, prosím kontaktujte nás a naše zákaznícke centrum preverí, kde sa zásielka nachádza.

Môžete nás kontaktovať:

telefonicky na čísle +421 903 140 954 (pondelok – piatok od 9:00 do 16:00) alebo e-mailom na info@missdiamond.sk.

Platba kartou